.

.

Liunce 8-Светла Бакар Луксузни Пост-Модерни Pendant Светлина Вила Кристал Плоштадот Виси Светилка Хотел Сала Дневна Соба Ресторан Спалната Соба На Лустерот

Liunce 8-Светла Бакар Луксузни Пост-Модерни Pendant Светлина Вила Кристал Плоштадот Виси Светилка Хотел Сала

DEN 1075.20

Износ
Во продавницата.

Материјал : ковано железо + кристал.Висок-квалитет месинг светилка тело, фина текстура, силна декорација, метал таванот одбор, цврсти и трајни, анти-корозија, површината сликарство третман, K9 сечилото кристално јасно, светла боја, елегантен светлина, да ви донесе убави визија, бакар.Големина : 8 глави : ширина 100* висина 20cm (виси синџир може да се прилагоди);.Извор на светлина : LED/E14 мала завртка Енергија-заштеда на енергија и заштита на животната средина, меки соништа, мека осветлување, создавајќи пријатна и удобна атмосфера.Liunce е професија производителот.Ако имате било какви прашања или нашиот лустерот имате било какви проблеми, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате за да се Вратите & Замена или Враќање на средствата.Информација за производот : Бренд : Liunce Style : Современи Модерни Antiques Product висина : 20cm (прилагодливи) дијаметар : 100cm Power по сијалица : до 60 WRated напон : 110 v Color : бакар color Number на светилки : 8 (фабрика не содржи светилки)Дневно одржување : Избришете со мека памучна крпа, не е погоден за домаќинство детергент за чистење.Пакет : 1 * Лустерот(без сијалица)Ако имате било какви прашања или коментари во врска со нашите производи, можете да не контактирате преку е-маил и ние ќе се справи со вашиот проблем брзо.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите