.

.

Училиште Канцелариски Материјали Сечење-мат-Алатки Прирачник за Контрола на А4 Хартија Ножици Машина Фото Машина Бизнис Картичка Машина Машина за Сечење Хартија

Училиште Канцелариски Материјали Сечење-мат-Алатки Прирачник за Контрола на А4 Хартија Ножици Машина Фото Машина

DEN 1752.00

Износ
Во продавницата.

Прекрасна и уникатна.Добар подарок за назад на училиште.Ги споделите со вашите пријатели.Училишен Прибор, Канцелариски Материјали.Сечење-мат-Алатки Прирачник за Контрола на А4 Хартија Ножици Машина Фото Машина Бизнис Картичка Машина Хартија Машина за Сечење.Премиум подарок сет за семејство, пријатели, соработници, birthday (Роденден), Божиќ.1. Сосема нов и висок квалитет. 2. Диви употреба. 3. Максимална сечење големина : 310mm 4. Сечење дебелина : 10 - 12 КОМПЈУТЕРИ 70g печатач хартија.5. Изработен од пластика и челик.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите