.

.

Значи И Оригинални SPV-300-24 Единствен Излез со ПРЕСТАПНА Функција Напојување 24V 12.5 НА 300W

Значи И Оригинални SPV-300-24 Единствен Излез со ПРЕСТАПНА Функција Напојување 24V 12.5 НА 300W

DEN 2437.44

Износ
Во продавницата.

Вграден-во активна ПРЕСТАПНА функција, PC>0.95. Принудени воздух за ладење со вграден-во ВАШИНГТОН Фан.Вграден далечински ON-OFF контрола.Вграден вентилатор за контрола на брзината. 3 години гаранција.Features Universal AC влез / Full range Built-во активна ПРЕСТАПНА функција, PC>0.95 Заштита : Краток спој / Преоптоварување / Над напон / Над temperature Forced воздух за ладење со вграден-во ВАШИНГТОН Fan Output напон програмабилни од 20~110% од 1~5.5 VDC надворешната контрола signal Built-во далечинскиот ON-OFF control Built-во брзината на вентилаторот control Fixed префрлување фреквенција на 100 KHz3 години warranty The трансакцијата не се вклучат сите Увоз Даночни / Должност / ДДВ / Брокерски Провизии / Ракување со Такси.За повеќе информации за даночна стапка, ве молиме проверете со локалниот обичај одделот пред набавки.Ако одбиете пакетот поради било наплаќа данок или должност, ние го задржуваме правото да ја полните СИТЕ превозот на трошоците) и 5% (од вкупните цена) такса за ракување.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ние не се одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.Некаде царинската ќе ја испита парцела и некаде ќе не.Ако имате било какви посебни барање, ве молиме љубезно ни советува еднаш место цел.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите