.

.

БИГ ТОП ПИШАМ-ПИШ 1988 ОРИГИНАЛНИ STORYBOARD КАРЛ ALDANA SC#30A 30B

БИГ ТОП ПИШАМ-ПИШ 1988 ОРИГИНАЛНИ STORYBOARD КАРЛ ALDANA SC30A 30B

DEN 542.40

Износ
Во продавницата.

Овие се производствени парчиња, така што тие се ракува и да го покаже на работ носат вклучувајќи агол dings и набори.Над 2000 огласи за .Филм Информации : Биг Топ Пишам-пиш е во 1988 година Американскиот семејна комедија продолжение на 1985 година филм, Pee-пиш е Голема Авантура, и ѕвезди Павле Reubens како Пишам-пиш Херман, Пенелопе Ен Милер,Valeria Golino, и Крис Kristofferson.Ова беше Kleiser е првиот филм за Предност од 1978 година е Маснотии.Се трошат $100 и да добијат бесплатен превозот!.Љубовник.Биг Топ Пишам-Пиш 1988 Филм Оригинални Storyboard SC#30 A 30 BOriginal Молив Цртежи од Карл Aldana Measures околу 8.Ве молиме проверете на фотографии за состојбата. "Со Огромно Слики производство е во режија на Randal Kleiser и напишана од Пол Reubens и Џорџ Мекграт.Тој, исто така, хумористично во споредба себеси како актер Џејмс Cagney и Спенсер Трејси, а заврши со зборовите дека Големите Врвот Пишам-пиш е "барем толку добра како и Полициската Академија.Страната е оригинален молив цртеж од страна на уметникот Карл Aldana Овие страници се неверојатно парче филм историја ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : фотографиите погоре се точната парчиња ќе добиете.Тој го прави својот излез од прикривање себеси како Абрахам Линколн.Филмот е промет со руво "Херој. Пребарување нашиот нов и класично сликарство.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите