.

.

Linmatealliance Божиќ Украси 6 Парови Божиќ Минималистички Стил Деца Памучни Чорапи Анти-Pilling Задебелување, за Нога Должина Околу: 7~9cm Декорација

Linmatealliance Божиќ Украси 6 Парови Божиќ Минималистички Стил Деца Памучни Чорапи Анти-Pilling Задебелување,

DEN 1790.40

Износ
Во продавницата.

Среќен Божиќ!!!!.Нема Собрание Потребно.Совршен објект за Божиќ украси, исто така супер симпатична подарок за вашето семејство и пријатели.Идеален за Божиќ, Роденденот, Стан, Камин, Дом, Канцеларија, Продавница, во Училница, и така натаму.Совршен подарок за семејството децата и на пријателите.Овие празнична и божиќ знаци се совршени за вашиот одмор кујна, дневна соба и двор или назад оркестарот.Linmatealliance Божиќ Decorations1. Материјал : 88% памук, 12% најлон 2. Тоа е добар Божиќ подарок изберете 3. Погоден за 0 ~ 1 година старост, нога должина околу 7 ~ 9cm деца 4. Активни боење, не стимулирање на кожата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите