.

.

Светилник Милениче LED Кошарка Рамка Светлина-Соларни Модели Водоотпорен 7 Бои, Погодна за Отворен Кошарка Суд Тренинг или Натпревар во текот на Ноќта, Возрасни и Де?

Светилник Милениче LED Кошарка Рамка Светлина-Соларни Модели Водоотпорен 7 Бои, Погодна за Отворен Кошарка

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

【Погодно да се игра】Тоа е полесно да се игра во текот на ноќта, повеќе не се ограничени на темно средина, пропустливи вашата енергија и да се подобри вашата игра вештини. 【Висока Отпорност на Вода】IP67 водоотпорен ниво, погоден за употреба на отворено, со добра светлина пренос и издржливост. 【Заштеда на енергија и заштита на животната средина】Соларни полнење енергија, заштеда на енергија, ниска употреба на јаглерод и заштита на животната средина, придонесе за зелена светот. 【Забава Кошарка】Да се направи игра кошарка повеќе интересно, не само што е добар начин да се лоцира кошница кога играње кошарка во текот на ноќта, тој има 7 бои на екранот, и тоа може да се направи кошарка стојат повеќе интересно во мрак или ноќта.Тоа е многу погоден за обука и за собирање во текот на ноќта, тие може да уживаат во забавата на играње кошарка во текот на ноќта. 【Високо-квалитетни услуги на клиентите】 Ние ќе ви обезбедиме со висок квалитет на услуга, ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите