.

.

Задржувајќи Прстен - Надворешни.3750 во Окното OD, Стандард на Гкл, од Нерѓосувачки Челик Материјал, на Крајот се Игра Take-Up (Пакување од 100)

Задржувајќи Прстен - Надворешни.3750 во Окното OD, Стандард на Гкл, од Нерѓосувачки Челик Материјал, на Крајот

DEN 4092.24

Износ
Во продавницата.

дизајн : Стандард на Гкл.стил : Крајот Игра Take-Up.материјал : не ' Рѓосувачки Челик.тип : Надворешно.вратило od : .3750 во.Спецификација : дизајн : Стандард Lugsstyle : Крајот Игра Земете-Upmaterial : Нерѓосувачки Steeltype : Externalshaft od : .3750 во.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите