.

.

BlackCircle 5 Метри Внатрешен Дијаметар од 3 Mm надворешен Дијаметар 5mm Млечно Бела Црево Аквариум Додатоци Силикони Цевка

BlackCircle 5 Метри Внатрешен Дијаметар од 3 Mm надворешен Дијаметар 5mm Млечно Бела Црево Аквариум Додатоци

DEN 714.96

Износ
Во продавницата.

Нашите заложби да обезбеди 100% нов и висок квалитет на производите.Black Circle е интернационален онлајн продавница специјализирана во областа на Конекторот За Млазници, Метал Конектори, PE Цевка Брзи Конектори, Наводнување Лента И Фитинзи, Градина алатки, Аквариум Резерви вклучуваат : Микро Наводнување Делови, Црево и Мини Вентил, Наводнување Dripper и Sprinkler, Микро Sprinklers, Влијание Вози Sprinkler, ПВЦ Цевка за Вода Конектор, Аквариум&Воздушна Пумпа Цевка Фитинзи, Аквариум Чисти & Филтер, Аквариум Декорација, Градина Пребивање, Сенка, Филм.Брза испорака заедно со по-продажба на услуги на клиентите прави 100% на клиентите задоволство и среќен онлајн шопинг повратни информации.Ве молиме да се напомене дека 90% од конвенционалните нарачки ќе биде доставен од нашата меѓународна продавница во 14-21 дена.Одлуката е во вашата рака.Ние ги исполни вашите потреби.Внатрешен Дијаметар од 3 mm надворешен Дијаметар 5 милиметри Млечно Бела Црево Аквариум Додатоци Силикони Цевка Забелешка : Една цел е за 5 метри.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите