.

.

1984 Donruss Бејзбол #34 Кевин McReynolds РК Дебитант Картичка Сан Диего Padres Службен MLB Трговски Картичка Од Donruss Корп во Raw (EX или Подобро) Состојба

1984 Donruss Бејзбол 34 Кевин McReynolds РК Дебитант Картичка Сан Диего Padres Службен MLB Трговски Картичка

DEN 143.76

Износ
Во продавницата.

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Сан Диего Padres.Кевин Mc Reynolds. 1984 Donruss Бејзбол #34 Кевин Mc Reynolds РК Дебитант Картичка Сан Диего Padres Службен MLB Трговски Картичка Од Donruss Корп во Raw (EX или Подобро) Состојба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите