.

.

Sandvik Coromant COROMILL Карбид Мелничката Insert, Wiper, 345N Стил, Плоштад, H13A Одделение, Необложени, 345N1305EKW8,0.22 Дебела, 0.039 Агол Радиус (Пакување од 10)

Sandvik Coromant COROMILL Карбид Мелничката Insert, Wiper, 345N Стил, Плоштад, H13A Одделение, Необложени,

DEN 4428.96

Износ
Во продавницата.

Максимална сечење длабочина : 0.236 инчи.45 степени лице мелница, која овозможува најдобра цена ефикасност на пазарот, со висока сигурност и предвидливост потребни за производство на беспилотни за проблемот-слободен обработка и намалена непланирани прекини.Се користи за општи, chamfering, средна, долга overhang.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите