.

.

Полнач за Yaesu-Vertex-апарат vx-200 Универзална Брза Шест-Bay Капка-во Полначот (Built-in Power Supply)

Полнач за Yaesu-Vertex-апарат vx-200 Универзална Брза Шест-Bay Капка-во Полначот (Built-in Power Supply)

DEN 13968.00

Износ
Во продавницата.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Шест Bay Брза Биро Полначот (BUILT-IN POWER SUPPLY) со Адаптер Pod.Пријави Yaesu-Vertex-апарат vx-200 Батеријата со или без Радио.Универзален Полнач (Трошоци Ni-CD, Ni-МЗ, Li-Ion и Li-Полимер).Вклучува Вграден Напојување дека може да се Постави да 110 V или 220 V.Гаранција : 12 Месеци.Компатибилни Модели : Yaesu/ Vertex Стандард FT-60 VX110 VX120 VX130 VX150 VX160 VX170 VX180 VX200 VX210 VX230 VX231 VX234 VX240 HX270 S HX370 S HX500 S HX600 S Pilot III Bearcom BC90 BC95.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите