.

.

TOPINCN Конкавна‑Конвексни Втиснување Папка, Втиснување Папка, Носат‑Отпорни, DIY Занает Материјали 5.8x1.2In за Дома, DIY Изработка на Покани

TOPINCN Конкавна‑Конвексни Втиснување Папка, Втиснување Папка, Носат‑Отпорни, DIY Занает Материјали 5.8x1.2In

DEN 1168.80

Износ
Во продавницата.

Може да се претвори обичните cardstock, хартија, метал фолија или kraft хартија во ремек-дела со втиснување.Погоден за правење хартија занаети како што се картичка scrapbooks и покани, картички, пликови и сл.Образецот е погоден за популарни втиснување машини, лесен за користење, лесен и практичен.На високо‑квалитетна хартија втиснување образецот е изработен од пластика, носат‑отпорни, и издржливи, и не е лесно да се оштетат.Конкавна‑конвексни врежана templates да се создаде покрена олеснување дизајни за вашиот занает хартија проекти.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите