.

.

NUODI Градина Sprinkler 25 Парчиња на 4-Раководител Наводнување капка по капка Проектил Комплет Микро Наводнување Систем за Наводнување капка по капка Стрелка Dripper Наводну

NUODI Градина Sprinkler 25 Парчиња на 4-Раководител Наводнување капка по капка Проектил Комплет Микро Наводнување

DEN 1358.40

Износ
Во продавницата.

Градина sprinklers за наводнување секој агол на вашата градина.Секој збир на делови : . 4 капе стрели 4 500 mm 3/5 mm црева 1 притисок надоместок на испраќачот.примена : .Дома градината, балкон бонсаи цвет наводнување фарма стакленички микро наводнување.Контрола на насока на вода, така што вие нема да пропуштите било која точка.Се грижи за вашиот тревник и го прават тоа гордост на вашето семејство и целата улица.Секој збир на делови : 4 капе стрели 4 500 mm 3/5 mm црева 1 притисок надомест transmitterapplication : Дома градината, балкон бонсаи цвет наводнување фарма стакленички микро наводнување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите