.

.

Krink К-60 Црно И Бело Set-2Pc

Krink К-60 Црно И Бело Set-2Pc

DEN 724.08

Износ
Во продавницата.

Сет од 2 К-60 боја маркери.Вклучени се Црно и Бело. 60ml squeezable шишиња со 12mm совети.KRINK Оригинални маркер стил со замена nibs на располагање.Неверојатна контрола на протокот со нетранспарентно покриеност.Овој уникатен комплет се состои од 2 60ml шишиња на KRINK К-60 бои во стискаш шишиња.На 12mm широк круг совети направи тоа лесно да се примени оваа нетранспарентно боја на речиси секоја површина.Конструиран да ги задоволат специфичните потреби на графити писатели, овие се рачно изработени во Бруклин, ЊУЈОРК.Тие се алкохол-базирани без штетни растворувачи.Вклучени се Црно и Бело.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите