.

.

WUXUN LMG SFU1204 / 1605/1610 Слајд Топката Завртка Линеарно Движење Водич Удар 100-1000 mm 23 Stepper Мотор (Боја: SFU1610, Водич Должина: 300 mm во)

WUXUN LMG SFU1204 / 1605/1610 Слајд Топката Завртка Линеарно Движење Водич Удар 100-1000 mm 23 Stepper Мотор

DEN 955.20

Износ
Во продавницата.

Тешки Линеарна Слајд Систем.Модел : GGP.Ефективна удар : 100 - 1000 мм.На точноста : 0.03 mm.Топката завртка дијаметар : 12 / 16 mm; Олово : 4/5 / 10 mm.Пакетот вклучува : Лизгачки табела на водич на топката завртка. 1pc 23nema stepper моторни Тешки Линеарна Слајд Систем Модел : GGP Ефективни удар : 100 - 1000 мм.На точноста : 0.02 mm Топката завртка дијаметар : 12/16 mm; Олово : 4/5/10 mm.Брзина : 40-100 mm/s.Хоризонтална оптоварување : 30 kg-max 50 кг.Вертикална оптоварување : 15 кг.NEMA 23 Stepper Моторот; Дијаметар 57 x 56 mm.Напон : 24 V. Струјата : 3А.Вртежен момент : 0.9 nm.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите