.

.

xigua 2 Пакет Влажни Сува Крпа Кеси за Пелена Водоотпорен бански костуми perfect Чантата со Рачка Wristlet за Патување Плажа Торбичка, Обична Аква Солидна Боја

xigua 2 Пакет Влажни Сува Крпа Кеси за Пелена Водоотпорен бански костуми perfect Чантата со Рачка Wristlet

DEN 215.52

Износ
Во продавницата.

Вид Забелешка : xigua цврсто се придржуваат до квалитетни услуги, стабилен квалитет, за да му служи на нови и стари клиенти.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Принуден од страна на zip затворање, вашите додатоци во внатрешноста не може да падне надвор лесно.Во овој момент, може да се мие со рака или со машина за перење.Широката употреба и мода печати ќе ги задоволи сите ваши потреби, исто така, може да биде екстра убав подарок за вашето семејство/пријатели на Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Таткото, Денот на Мајката, Децата Ден итн.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.УНИКАТЕН & ЖИВОПИСНИ ШЕМА ДИЗАЈН : печати на нашата мокра торба tote сет ги опфаќа внатре и надвор.Печати на враќање превозот етикета.Добар избор за кампување, салата, плажа, базен или крпа diapering.ГОЛЕМИНА НА 2 ПАРЧИЊА СУВА ВЛАЖНИ ТОРБИ : Една Голема е 11.2", Малиот е 5.Исто така се користат како обновливи торбичката за деца материјал или градите пумпа делови.Печати на враќање превозот етикета.Што виси рака за мокра и сува предмети, погодно да ги собереш торба организатор нагоре или обеси.Надвор од кеси има убави, меки се чувствуваат, и внатре функции.6 OZClosure Тип : Мазна zipper Portable : Силна зглоб strap Package Вклучувајќи : 2 x Влажно и Суво Pouchxigua има за цел дизајнирање на разни живописни модели сува влажни пошта, врз основа на неговата целосна функција и висок квалитет.Specification Material : Водоотпорен twill ткаенина soft & lightweight Dimension : Голем влажно и суво торба за костим за капење : 11.7" (15 x 22cm)Тежина : 4.Не само практични туку исто така убави.ZIPPERED МОКРА ТОРБА СО WRISTLET : Со мазни патент и корисна рачка, 2 пакети влажни џеб кеси се лесно да се носат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите