.

.

Универзален Автомобил Аудио 12inch Метал Subwoofer Дома Говорникот Решетката Покрие Случај

Универзален Автомобил Аудио 12inch Метал Subwoofer Дома Говорникот Решетката Покрие Случај

DEN 359.52

Износ
Во продавницата.

Материјал : Метал ладно валани челични, пластични ABS.Директно фиксна не треба да играат улога на врзивен материјал.Лесно да се инсталира.DIY говорникот решетка, погоден за DIY јазик и автомобили говорникот декоративни круг.Надворешниот Дијаметар : : 320mm, Дијагонала Завртки Проред : 293mm, Внатрешен Дијаметар : 283mm.Опис : - Материјал : Метал ладно валани челични, пластични ABS. - Директно фиксна не треба да играат улога на врзивен материјал. - Лесно да се инсталира. - DIY говорникот решетка, погоден за DIY јазик и автомобили говорникот декоративни круг. - Надворешниот Дијаметар : : 320mm, Дијагонала Завртки Проред : 293mm, Внатрешен Дијаметар : 283mm.Пакетот Вклучува : 1 Парче Говорникот Декоративни Круг.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите