.

.

Модерна Стаклена Флеш Качи на Таванот Светлина Тела чисто Стакло Сенка Полу Флеш Монтирање на Плафон Осветлување за Ходникот Entryway Кујна, Спална соба Farmhouse, Брусен Н

Модерна Стаклена Флеш Качи на Таванот Светлина Тела чисто Стакло Сенка Полу Флеш Монтирање на Плафон Осветлување

DEN 791.52

Износ
Во продавницата.

ДИЗАЈН : стакло таванот светлина со handblown чисто стакло сенка и брусен никел заврши , додаде Lumiled стил сијалица за да се заврши изглед, ви дава чиста модерната естетска во вашиот дом.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Вклучува инструкции и монтажа на хардвер за лесна инсталација.ИДЕАЛНА АПЛИКАЦИЈА : Ова свежи и поедноставување на дизајнот е елегантен ажурирање за класични и модерни домови и слично.Совршен за Кујна, Над Мијалник, Ходникот, Сала, Студија, Farmhouse, Entryway, Бања.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Сите жица и виси мозок се усогласат со УЛ стандардни и две години ограничена гаранција од дефекти во материјалите и изработката.СИЈАЛИЦА БАРАЊА : Користете E26 сијалица на вашиот избор на(LED,CFL,Блескаво или халоген), изгледа одлично со антички lumiled крушка, 60 W макс(не се Вклучени).Димензии : Должина 7.87" x W 7.87" x Висина 7.48" ( L200 *W200 *H190mm ).Материјал : Метал, Стакло.Напон : 110-120 V.Светилки База : Користете 1 X E26 светилки на вашиот избор ,изгледа одлично со антички lumiled крушка,60 W макс(не се Вклучени).Настава : Вклучуваат, малку собрание е потребно.Лесно да се чисти и одржува.Пакет Се Вклучени : 1 Таванот Светлина + 1 Додатоци Пакет+ 1 Прирачник За Корисникот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите