.

.

Lamshaw Компатибилен со Fitbit Luxe Бендови, Силикони Замена Спорт Wristband Рака Додатоци Компатибилен со Fitbit Luxe Фитнес Тракер 2021 (3 pack-Црна+Бела+Розова, Голема големина)

Lamshaw Компатибилен со Fitbit Luxe Бендови, Силикони Замена Спорт Wristband Рака Додатоци Компатибилен со

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

*Бендови компатибилен за luxe, answer : ___________________________ NOTE : види уредот НЕ е вклучен. *На luxe бендови се направени од сопствени високи перформанси Меки Силиконски, трајни, силна водоотпорен, еластични, лесни и со поголема флексибилност и потесен ширина и изненадувачки мека.Безбеден за човечката кожа и без иритација. *Мали димензии за 5.5" - 7.1" зглоб, Големи Димензии за 7.1" -8.9" зглоб.Големина може да се прилагодува со тока. *Различни Бои може да се облекуваат вашиот luxe Smart Watch, и да го персонализирате вашиот luxe се Види за да одговара на вашето расположение и облека во секојдневниот живот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите