.

.

Dianoo 24CM Вино Стакло Рек Под Кабинет Црна, Stemware Багажник, Жица Виси Багажник, Вино Стакло Носителот Со Завртки, 3 Реда

Dianoo 24CM Вино Стакло Рек Под Кабинет Црна, Stemware Багажник, Жица Виси Багажник, Вино Стакло Носителот

DEN 374.40

Износ
Во продавницата.

Дебела вино стакло носителот под кабинет црна. 3 реда.Тоа има за 6-9 очила.Тоа може да се разликуваат во зависност од основата дијаметар на стакло.Монтажа завртки вклучени, завртка опфаќа се исто така вклучени.Лесно да се инсталира.Класична црна боја.Вино стакло виси решетката е ретро, направи на вашиот дом или на лентата за берба.Погоден за ресторан, бар, кујна, трпезариска маса и други прилики.Карактеристики : се Вклопува во рамките на кабинетот и полица 3 реда црно stemware рек Многу корисно да ги организирате вашите чаши вино Декоративен и функционален Детали : Боја : црна Производ Големина : 32.2*24*5 CM(24cm 3 реда) Производ Тежина : 488g Пакување : ПП Торба Пакет Содржина : 1 x Чаша Вино Решетката 1 x Пакет на Завртки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите