.

.

Deepclaoto Слободни Стои Чевли Полици,5-Ниво Чевли Багажник,Индустриски Складирање Багажник,Чевли Решетката за Ходникот,Чевли Решетката за Пред Врата,Влезот Начин Чевл

Deepclaoto Слободни Стои Чевли Полици,5-Ниво Чевли Багажник,Индустриски Складирање Багажник,Чевли Решетката

DEN 933.84

Износ
Во продавницата.

дрво.Гроздобер дрво за старо-време класичен, крути железо за индустриски шик, тие сега доаѓаат заедно на овој чевли клупата да се донесе една деликатна антички минатото до вашиот дом.Направена од стабилна метална рамка и иверица, на здрав чевли клупата, па зошто да не има седиште и да биде удобно, а врзувањето на вашиот чевли или се чека другите да ја добие подготвени.Многу лесно да се собрание, едноставно се стегне завртки и прилагодливи нозете во позиција, собранието мисија.Пет полици се сместат 12 пара чевли и да ви даде уредни влез врвот полица е совршен за workbag и чанта заспивам на крајот на денот.Обезбедува професионални услуги на клиентите пред и по купување; не чекаме и да уживате денес.Опис : Име на Производ : Број на решетката.Производ во боја : како што е прикажано.Производ тежина : 11.1 фунти.Материјал : висок квалитет дебели челични цевки, задебелена МЕДИЈАПАН.Производ големина : 11.8 x 24.8 x 31.5 инчи (30x63x80cm) Пакување големина : 25.6 x 13.8 x 5.1 инчи (65x35x13cm) производот е точно тестирани, превоз на определена тежина или ставени за некој период на време, без деформација и свиткување.Пакет се Вклучени : 1 Pc Чевли Решетката.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите