.

.

LXD Цврсто Дрво Чевли Полици,Едноставна Multilayer Економски Минималистички Современ Дом Дневна Соба Мулти-Функција Сала Кабинет,7633.549 Cm

LXD Цврсто Дрво Чевли Полици,Едноставна Multilayer Економски Минималистички Современ Дом Дневна Соба Мулти-Функција

DEN 487.20

Износ
Во продавницата.

Широка Употреба - Едноставен и Нежен Изглед Совршено се Совпаѓа Околните Оркестарот, Одлична за Entryway Ходникот и Дневна Соба, Спална соба, Балкон, или на Друго место Околу Вашиот Дом。, Се создаде Пријатна и Организирана Атмосфера.Безбеден Дизајн - со Нејзината Мазна Површина, Countersink Завртки и круг Агли, Ова Рек Нема да Предизвика Штета на Вашиот Багаж или Вашите Деца.Голем Капацитет за Складирање - Вкупната Големина:Мали 63*33.5*49 Cm,Големи 76*33.5*49 Cm.Здрав Удобен за Седење - Задебелена Ламинирано Дрво Изградба Држи до 150 Kg (Статичен Капацитет), Сунѓерот Поместена Седиште, Здрав Пријатно Клупа за Седење.Природен Материјал - Направен од Висок Квалитет на Бамбус, Тоа е Стабилна, Трајни, Еко-Пријателски и Не-Токсични.Производ Description1. Помага да се Задржи Сите на Вашите Чевли Tidily на Едно Место, да Биде Спалната соба, Тремот, Дневна Соба или Нови простории.2. Тоа Може да Се Користи Како Висока Класа Дома Niture Благодарение на Својот Класичен Изглед.3. Dual Намени Како Чување и Чевли Клупата Здрав и Безбедност!Име на производ : Чевли Rack Positioning : Economical Design Елементи : Wood Size Класификација : 63*33.5*49 Cm , 76*33.5*49 Cm Style : Едноставен и Modern Additional Карактеристики : Disassembly Niture Структура : Рамка Structure Material : Bamboo Structure Технологија : Дрво Craft Notice : 1, што се Должи на Светлината, Следат и Други Фактори, Мало Боја Разликата е Дозволено.2, Сите Димензии Се Изложени на 1-3 см Варијација Поради Различни Мерење Метод.Ви благодариме за Разбирањето!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите