.

.

Wosune Ноктот Clipper, Не-Токсични Бебе Помине Clipper Сет за Бебе Ноктите се Грижи за Редовни Нокти(Розева)

Wosune Ноктот Clipper, Не-Токсични Бебе Помине Clipper Сет за Бебе Ноктите се Грижи за Редовни Нокти(Розева)

DEN 2186.40

Износ
Во продавницата.

Дршката е не се лизга, која може да се избегне случајно повредата на бебето.Направени од високо квалитетен материјал, еко-пријателски, не-токсични, безопасни и издржливи.Оваа помине clipper во собата може да се заштити вашето бебе е нокти и намалување на болести предизвикани од цицање нивните прсти.Ноктите датотеката може да се користи за да се скрати ноктите работ да се спречи бебе од гребење себе.Тркалезната глава на режа е одлична за помагање да се избегне stabbing бебето.Редовни нокти спречува вашето бебе од гребење самиот/самата себеси, предизвикуваат рани инфекции и намалување на болести предизвикани од цицање нивните прсти.Карактеристики : Изработени од високо квалитетен материјал, еко-пријателски, не-токсични, безопасни и издржливи.Дршката е не се лизга, која може да се избегне случајно повредата на бебето.Тркалезната глава на режа е одлична за помагање да се избегне stabbing бебето.Ноктите датотеката може да се користи за да се скрати ноктите работ да се спречи бебе од гребење себе.Оваа помине clipper во собата може да се заштити вашето бебе е нокти и намалување на болести предизвикани од цицање нивните прсти.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Purpose : Бебе Помине Care Material : ABS + Steel Age :

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите