.

.

PSOP44 да DIP44/SOIC44 Чип Програмер Адаптер IC Тест Приклучок Конвертор

PSOP44 да DIP44/SOIC44 Чип Програмер Адаптер IC Тест Приклучок Конвертор

DEN 167.52

Износ
Во продавницата.

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : 100% сосема нов и висок квалитет.ПРИКЛУЧОК АДАПТЕР : Ова е PSOP44 да DIP44/SOIC44 приклучок адаптер кој лесно ти овозможува да конвертирате пакети во програмери.ИЗДРЖЛИВИ : се Направени од издржлив материјал, овој приклучок адаптер има долг животен век до 10.000 пати.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Мали димензии и мала тежина, лесен за употреба.МОЌЕН : Тоа е голем приклучок адаптер се користи за IC тестирање.Спецификации : Модел : СДП-UNIV-44 PS SOP44/ SOIC44 Пакет : SOP44/SOPIC44/SO44 Големина : 5.8*3.2 cm/2.3*1.3 во Тежина : 30g(прибл.) Пакетот Вклучува : 1 x Приклучок Адаптер.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите