.

.

LANTRO ЈС -5T Авто-Затегнување Зафат Авто Тело се Повлече Менгеме BWLZSP Челик се Повлече Назад Менгеме Puller Дент 2 Начин Тело Стегач за Автомобил Тело Поправка Дент Поправк

LANTRO ЈС -5T Авто-Затегнување Зафат Авто Тело се Повлече Менгеме BWLZSP Челик се Повлече Назад Менгеме Puller

DEN 1207.20

Износ
Во продавницата.

△Параметри : Материјал : Челик Капацитет : 5 Тони (10,000 lbs) Големина : Како што е прикажано Тежина : 2900g. △Практична настава : 2 начин се повлече работата, исправен начин и на врвот.Авто-затегнување менгеме костец построги како што е повлечен. △Прецизна : Минимум на 1-1/2" достигне околу, за Прирабници, Cowls, Малку Завари, и Усните. △Голем Капацитет : Ова само-затегнување менгеме може да носи 5 Тон, што е од 10.000 Фунти. △Одлични Перформанси : Пад фалсификувани изградба обезбедува повеќе влече на моќта и поголема отпорност на абење.Авто-затегнување serrated вилици за позитивен зафат.Опис : Ова само-затегнување менгеме карактеристики 2 начин се повлече работата, исправен начин и на врвот.Авто-затегнување менгеме костец построги како што е повлечен.Со голем капацитет, може да bear5 Тон.Компактен и лесен за влечење на многу места.Карактеристики : 2 начин се повлече работата, исправен начин и на врвот.Авто-затегнување менгеме костец построги како што е повлечен.Голем капацитет, овој авто тело алатки кои може да носат 5 Тон, што е од 10.000 Фунти.Минимална на 1-1/2" достигне околу, за Прирабници, Cowls, Малку Завари, и Усните.Компактен и лесен за влечење на многу места.Капка фалсификувани изградба обезбедува повеќе влече на моќта и поголема отпорност на абење.Авто-затегнување serrated вилици за позитивен зафат.Карактеристики : Материјал : Челик Капацитет : 5 Тони (10,000 lbs) Големина : Како што е прикажано Тежина : 2900g Пакет се Вклучени : 1x 5 Тон Авто-затегнување Менгеме.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите