.

.

Onerbuy Headband Зголемувачот со LED Светло Главата Планината Читање Зголемена Стакло Чаши со 5 Монтажни Леќи 1.0 Х 1.5 2.0 X X X X X X 2.5 3.5 X

Onerbuy Headband Зголемувачот со LED Светло Главата Планината Читање Зголемена Стакло Чаши со 5 Монтажни Леќи

DEN 356.16

Износ
Во продавницата.

Високо Квалитетна ABS Пластика и Акрил Оптичка Леќа : лесен, компактен, анти-нула, супериорен јасност и издржливост, трајни, вклучува заштитни за чување.Удобно eyeglass рамка со гума носот влошки или да се префрлиш на headband за побезбедна fit- Заградата и Headband се меѓусебно. 5 заменливи леќи се вклучени : 1.0 Х 1.5 2.0 X X X X X X 2.5 3.5 X, може да се interchanged брзо; Види вашата работа парчиња или текст зголемува до 350% оригиналната големина со брилијантен јасност.Прилагодливи Супер Светла LED и Леќа Агол : Може да се прилагоди хоризонтално и вертикално.Совршен за накит работа, види поправка, PCB лемење работа, вештини За да се затвори до работа, можете да го сето тоа во рок од 2 или 3 инчи. * Нарушување слободни леќи-што може да се види околу нив, тие се 3 или 4 инчи во предниот дел на вашиот нос, па вие не мора да флип се нагоре за да го видите вашето кафе. * Ако не го добие нејасни затворен во чувство ќе го добиете со стакло. * Доволно силна за врзување летаат * Многу светлина-очила тип рамка е многу здрав и не смена. * Светлината е многу светла и хитови точно каде си работат.Батеријата вклучена. * Целата светлина/леќи дел може да флип нагоре. * Многу зголемување избори, во убава кутија- да се задржи на леќи безбедни од прашина * Цената е многу разумен, за она што ќе добиете.Спецификации : - Материјал : ABS + акрилни леќа - Зголемување : 1.0 Х, 1.5 X, 2.0 X, X 2.5, 3.5 X - Батерија : 3*LR1130 (вклучен) - Леќа Големина : 8.5*2.8 cm / 3.3*1.1" (L*W) - Заградата Големина на : 14*23*5.5 cm / 5.5*9.1*2.2" (L*W*H) - Нето Тежина : 160g Пакет вклучува : 1*Зголемувачот заградата 5*Леќа со складирање кутија 1*Headband 1*прирачник за Корисникот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите