.

.

kwmobile TPU Види Рака Компатибилен со Garmin Vivofit - Наместете го на 2 Фитнес Тракер Замена Бендови

kwmobile TPU Види Рака Компатибилен со Garmin Vivofit - Наместете го на 2 Фитнес Тракер Замена Бендови

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со Garmin Vivofit.МЕК МАТЕРИЈАЛ : TPU силикони рака поставена во црвена / црна е, флексибилни, водоотпорни и издржливи; ги штити smart watch од гребнатини и абење.ПРИЛАГОДЛИВ : Бенд мерки за прибл. 6.7 - 8.9 инчи (17 - 22.5 cm) и може да се прилагоди со тока.Обезбедува совршено се вклопуваат за трчање, џогирање, возење велосипед и други активности.НОВИОТ ИЗГЛЕД : го Персонализирате вашиот активност тракер со овие ремени во различни бои или користите нараквици како замена бендови.Answer : ___________________________ NOTE : Силикони се види на рака НЕ вклучува фитнес тракер.kwmobile се залага за современ, практични и прифатливи gadgets, за паметни телефони, таблети и други електронски уреди.Ние ви нудиме совршен прибор за различни производители' брендови и моделите.Details COMPATIBILITY : Компатибилен со Garmin Vivofit SOFT МАТЕРИЈАЛ : TPU силикони рака поставена во црвена / црна е, флексибилни, водоотпорни и издржливи; ги штити smart watch од гребнатини и носат и tear ADJUSTABLE : Бенд мерки за прибл. 6.7 - 8.9 инчи (17 - 22.5 cm) и може да се прилагоди со тока.Обезбедува совршено се вклопуваат за трчање, џогирање, возење велосипед и други activities NEW ИЗГЛЕДА : го Персонализирате вашиот активност тракер со овие ремени во различни бои или користите нараквици како замена bands NOTE : Силикони се види на рака НЕ вклучува фитнес tracker Scope на Delivery2x Види Бенд Поставите Компатибилен со Garmin Vivofit.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите