.

.

KFJZGZZ Анти-Отсјај ТВ Екран Заштитник Светло Сина Блокирање на ТВ Филм Филтер за Заштита на Очи Нема Меурчиња Анти Нула Филмот за LCD LED 4K OLED HD ТВ

KFJZGZZ Анти-Отсјај ТВ Екран Заштитник Светло Сина Блокирање на ТВ Филм Филтер за Заштита на Очи Нема Меурчиња

DEN 1552.80

Износ
Во продавницата.

Запомнете да откине на внатрешниот слој.Висока светлина : висока дефиниција, се врати на визуелен ефект, без да влијаат на визуелен ефект, на визуелната слика е светло жолта, а вие не ќе се чувствувате уморни изглед за долго време.Балон-бесплатна инсталација гаранција.Еднаш на ТВ филмот е целосно во прилог на екранот, кора исклучување на надворешниот слој. Чистење е important The екран заштитник ќе дојде со брише, ве молиме бидете сигурни да се чисти вашиот монитор и пред лепење на filter2. На ТВ заштита филмот е заштитена од две транспарентни филмови во средината.Анти-отпечатоци и маснотии нечистотија / многу чувствителни на допир.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите