.

.

Кревање Маша, Вертикална Челик Стеги, Здрав Не се Лизга Круг Челик Стеги, Мултифункционални за Челик Транспорт, Подигање на Капацитетот, 2000 Фунти

Кревање Маша, Вертикална Челик Стеги, Здрав Не се Лизга Круг Челик Стеги, Мултифункционални за Челик Транспорт,

DEN 1958.40

Износ
Во продавницата.

Синџир чеша менгеме : подебели синџир, направени на висока јачина на манган челик, силна и не е лесно да се скрши.На каналите не е асиметричен : постои ритам во средината на кревање точка, така што кревање точка е концентрирана и не асиметричен.Дебела макара виси точка : направен од легиран челик, со висока отпорност на абење, ' рѓа отпор и отпорност на абење, долг животен век, не се скрши.На лак форма на кука е погоден за круг цевка : специјална легура на челик материјал, ширината на стегачот е прилагодлив.Најдобра услуга : Ние цврсто веруваме во нашите производи, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Тркалезна челик цевководни кревање менгеме маша засилувач челик Круг цевка кревање маша засилувач забелешка : 1. Производот стил е стил прикажани во главната слика 2. Разумно се однесуваат на мерни податоци, и користење на специфични податоци за да се утврди вистинскиот производ доби 3. Појава/боја на производот е малку поинаква, специфичен изглед/боја ќе биде предмет на конкретната примена производ Пакување листа : 1 кревање менгеме.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите