.

.

xigua 2 Пакет Влажни Сува Крпа Кеси за Пелена Водоотпорен бански костуми perfect Чантата со Рачка Wristlet за Патување Плажа Торбичка, Обичен Сончев Жолта Солидна Боја

xigua 2 Пакет Влажни Сува Крпа Кеси за Пелена Водоотпорен бански костуми perfect Чантата со Рачка Wristlet

DEN 215.52

Износ
Во продавницата.

Големите торбичка има две прегради дизајниран за одделување на чисти оние од валкани оние, пространа за вашиот бански костуми perfect или неформални носи.Користење како влажни кеси за влажни плажа, пливаат или вода се игра облека додека можете да направите за перење.Тоа е мора да има за вас.УНИКАТЕН & ЖИВОПИСНИ ШЕМА ДИЗАЈН : печати на нашата мокра торба tote сет ги опфаќа внатре и надвор.Не само практични туку исто така убави.Оваа влажна крпа торбичка ќе сува брзо.Малку крпа торба има еден џеб за вашите мали објекти, како сочинуваат essentials, паметен телефон, копчиња и ткива.6 OZClosure Тип : Мазна zipper Portable : Силна зглоб strap Package Вклучувајќи : 2 x Влажно и Суво Pouchxigua има за цел дизајнирање на разни живописни модели сува влажни пошта, врз основа на неговата целосна функција и висок квалитет.Надвор од кеси има убави, меки се чувствуваат, и внатре функции.7" (15 x 22cm)Тежина : 4.2", Малиот е 5.Ако некој се однесува на, ве молиме слободно да ни каже.Исто така, може да биде убав подарок кеси за пријатели/семејство.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите