.

.

Плакарот Додатоци, Црн сомот закачалки, ултра тенок простор за заштеда на енергија, рецки, вратоврска бар, вртливата кука, 30 пакет, со 20 бонус појавување на сомот прс

Плакарот Додатоци, Црн сомот закачалки, ултра тенок простор за заштеда на енергија, рецки, вратоврска бар,

DEN 791.76

Износ
Во продавницата.

Contoured рамо да се задржи вашата блуза, костим, итн.Сомот материјал што ја задржува облека од лизгање.Ги ДРЖИ ВО ОБЛИК : со тоа е посебен contoured рамо да се задржи облека во нивната природна форма, зафати рецки за подјармат облека, и вратоврска бар да се откажам вашиот костум, со тоа е појавување на врзуваат за тоа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите