.

.

Универзален Далечински управувач за Сите Roku ТВ Далечински управувач, Замена за ПРВ, Hisense, Onn, Sanyo, Philips, Остар, JVC, Hitachi, Елемент Roku ТВ Далечински управувач, ТВ Далечинск?

Универзален Далечински управувач за Сите Roku ТВ Далечински управувач, Замена за ПРВ, Hisense, Onn, Sanyo,

DEN 455.76

Износ
Во продавницата.

【4 Популарни Кратенки на копчињата за】со Netflix, HULU, VUDU, Дизни+ Копче, заштеда на време да уживаат во тв емисии, филмови, концерти,тв драма и другите програма побрзо.Секоја употреба на Roku или други трговската марка, модел или дел од името за овој производ е за единствена цел на демонстрација компатибилност. -Пакет се вклучени- 2 x Далечински управувач за Onn roku тв 2 x Далечински случаи (Сјај Жолта И Розева) 2 x врвка за околу рака (Забелешка : Не се вклучени 2 x AAA батерии) -ве Молиме Имајте предвид- 1 Ова е замена далечински управувач, не Onn или Roku оригиналниот производ. Широко апликација одлична за клупата ,маса, тоалет, трпезарија, дневна соба, студија соба, спална соба, кујна, кафе.Компатибилност : Универзални за ПРВ, Hisense, Onn, Sanyo, Philips, Остар, JVC, Hitachi, Елемент Roku Далечински Контрола- Одговара за сите TCL Серија 3, 4 Серии, Серија 5, 6 Серија, 8 Серија други Серија roku bulit-во TVFits за сите Hisense H4 Серија, H4030 F3 Серија, R6 Серијата и други Серија roku bulit-во TVFits за сите поголеми брендови Roku изградена-во ЖИВО, за Хаиер,LG, Magnavox, РКА, Westinghouse, Одговара за сите Roku ТВ Големина од 24in да 85in-Функција 1. Не грижете се вашите деца се задржи намалувањето и кршење на remotes или вашето домашно милениче џвакање на нив повеќе. 【Лесен за Употреба со една рака】 сите потребни копчиња постави овде, лесно да се контролира од една страна, 【Не треба да го поставите или Пар】само поп во батерии и се користи директно. 【Пакет се вклучени】 2x далечински контроли за onn roku тв, 2x далечински управувач капак (сјај жолта и розева), 2x врвка за околу рака ( не се вклучени AAA батерии). Ве молиме ги споделите со далечинскиот покрие случај под светлината сончева светлина или за полнење да се појави ако тоа не станува светла. Толку многу полесно да го најдете вашиот roku remotes.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите