.

.

SOTRLO Алуминиум Легура Худ Проп Алатки Најлон Јаже комплет Paintless Дент Поправка Алатки автомобил Тело Поправка Алатки Моторот Покритие Поправка kit (Килибар и Јаже)

SOTRLO Алуминиум Легура Худ Проп Алатки Најлон Јаже комплет Paintless Дент Поправка Алатки автомобил Тело Поправка

DEN 1727.76

Износ
Во продавницата.

Ова е премногу добар за полнење кои можат да ви помогнат стабилна моторот покритие,па можете да направите со кука !.Се протега од 15" 24".Гума капи за да се заштити површината и да понудат дополнителни зафат. 15 e 24 инчен худ проп и 1.5 М најлон јаже.Пакет Листа : 1 buc 15 до 24 инчен худ проп и 1pcs 1.5 М најлон јаже.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите