.

.

SHANGPULE Компатибилен за Fitbit Инспирира HR & Инспирира Бендови, од Нерѓосувачки Челик, Метални Замена Рака Хривнија Зглоб Бенд Додатоци за Fitbit ги Инспирира Жените Човек ?

SHANGPULE Компатибилен за Fitbit Инспирира HR & Инспирира Бендови, од Нерѓосувачки Челик, Метални Замена Рака

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

Компатибилен со Fitbit Инспирира HR / Инспирира Фитнес Тракер.Се вклопува 5.2"-7.8" (130mm-200mm) зглоб.Ние, исто така може да обезбеди дополнителни линкови ако е потребно.Направена од врвот, од не ' рѓосувачки челик, тоа ќе биде удобно чувство на допир на вашиот зглоб, носат-отпор, со голема цврстина и отпорност на отпор.Едноставен за инсталација и отстранување : Надградба подолго повлече прачка брзо ослободување игли, лесен за инсталација и отстранување Fitbit Инспирира метал бенд без никаква алатка, без проблеми да ја замените вашата fitbit Инспирира бенд.Усвојува двојно копчето виткање затворач, Затворач блиску сигурно, и да се спречи олабави автоматски, лесно да се преземе / отстрани, безбедна и убава.Персонализирајте го вашиот Fitbit Инспирира со оваа нерѓосувачки челик метал рака, обезбедување на модерен и атрактивен изглед на видови на ситуации.Карактеристики : • Направена од врвот, од не ' рѓосувачки челик, елегантна и луксузна материјал.Воздигнува вашиот стил за секоја прилика. • Дизајниран за врвка за околу : 5.2"-7.8".Ние, исто така може да обезбеди дополнителни линкови ако е потребно. • Единствени двојно копчето виткање затворач дизајн, кој issecure кога ќе го носат и alsoeasy да ги тргнеме.Пакет се Вклучени : • 1 x Метал Бенд за Fitbit Инспирира Фитнес Тракер • 1 x Линкови Отстранување алатка.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите