.

.

20 гал. Индустриски Влажни/Сува Правосмукалка, 12 Засилувачи, HEPA Филтер Тип

20 гал. Индустриски Влажни/Сува Правосмукалка, 12 Засилувачи, HEPA Филтер Тип

DEN 2224.80

Износ
Во продавницата.

Вакуум Капацитет : 20 гал.Серија : Индустриски.Проток на воздух : 100 cfm.Засилувачи : 12. Ниво на звук велика британија : Не е Одредено.Со 2-фаза заобиколат мотор, овој моќен, сигурен vac е дизајниран за noncombustible материјали.Има Lock-За позитивна врска црево систем.Капакот е rustproof и дент отпорни.Пластични моторни домување се обезбедува тивка работа.Страна рачки се вклучени во резервоарот и моторни домување.Иновативни brushless мотор дизајн доведува до 5000 часа на моторни се кандидира време.На Flip NPour" dolly има заклучување на задните тркала, што им овозможи на вакуум за да се празнат без да го дигате прстот нагоре.Спецификација : Предмет : Влажно/Сува Vacuum Vacuum Капацитет : 20 гал.Серија : Industrial Air Проток : 100 cfm Amps : 12 Sound Ниво велика британија : Не Specified Filter Тип : HEPAVacuum Филтер : Торба, Патрон, Foam Static Притисок : 100"Напон : 120 Watts : 370 Tank Материјал : Plastic Hose Кол. : 1-1/2"Цревото Должина : 12 ft.Број на Моторни Фази : 2 Power Должина на Кабелот : 35 ft.Влажни Капацитет : 13.75 гал.Сува Капацитет : 18.75 гал.Потрошувачка : Yes Casters : Yes Hz : 60 Height : 36"Ширина : 23-1/2"Должина : 38"Нето Тежина : 59.5 lb.Вклучува : HEPA Кертриџ Филтер, Собирање Филтер Кеса, Пена Ракав, Flip NPour(TM) Dolly, Тивок Мотор Домување Дизајн, На Одборот Алатка за Складирање, Делукс Алатка Комплет Вклучува : 12 ft.x 1-1/2" Црево, 2 Interlocking Метал Продолжување Прачки, 14" Господар Млазницата, Squeegee, Кат Четка, Тепих Инсерти, Пукнатина Алатка, бришење прашина бришење Прашина Четка, Комунални Млазницата, Top Side Резервоарот Рачки, Кабелот Заврши, Компресор Порта, Резервоар Drain Standards : c UL, НИ".

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите