.

.

Слајд Портата Водич Пост Ролки 3 Црна L Задните Прилагодливи Заградата Планината Двојно Тешко Најлон Ролки Тешки Челик Портата Guider Поддршка Собранието за Лизгачки

Слајд Портата Водич Пост Ролки 3 Црна L Задните Прилагодливи Заградата Планината Двојно Тешко Најлон Ролки

DEN 2159.76

Износ
Во продавницата.

Универзална L Форма на Упатство за Монтирање на Заградата работи на сите Слајд Гејтс Видови.Заградата Може да се модифицира за да го лицето нагоре или надолу.Инсталира на задните пост ѕид.Им била заклучена со 1/2" гром.Лесно да се инсталира.Го подобрува и го Спречува Слајд гејтс од испаѓање песни.Тешки L Протезата со 2 Хард Најлон Водич Ролки 3" Секој.Целокупната Стапка Димензии; 5" H x 8"W, 3" Водич Ролери Направени во САД.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите