.

.

Монтирање Конектор Проток На Вода Контрола Вентил 4 Брзина Поставување На Земјоделски Алатки Ѓубриво Инјектор Комплет Прибор За Наводнување Капка По Капка Систем

Монтирање Конектор Проток На Вода Контрола Вентил 4 Брзина Поставување На Земјоделски Алатки Ѓубриво Инјектор

DEN 374.40

Износ
Во продавницата.

Процесот на производство е попрецизна од обичните цевка фитинзи.Има добри перформанси, нема yellowing, без пукнатини, без кршење.Боја : црвена и црна.Конекција големина : внатрешен дијаметар 6 мм црево.Пакување : 2 парчиња.На бодликава пластични 4-брзина на проток контрола вентил е многу погодна за вашиот наводнување на цвеќињата, растенијата, тревници, земјоделството, вили, и индустриски за наводнување!.На цевководни фитинзи се киселина и алкално отпорни, низок температурата отпорни, УВ отпорни, отпорни на влијанието, лесно да се инсталира и не ги повредат вашите раце.100% сосема нов и висок quality Color : црвена и black Connection големина : внатрешен дијаметар 6 мм hose Packing : 2 pieces The бодликава пластични 4-брзина на проток контрола вентил е многу погодна за вашиот наводнување на цвеќињата, растенијата, тревници, земјоделството, вили, и индустриски за наводнување!Лесна инсталација!Издржливи, долг работен век, се широко прифатени од страна на корисниците.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите