.

.

ВОЗВИШЕНОСТ Нова Crossover

ВОЗВИШЕНОСТ Нова Crossover

DEN 1439.76

Износ
Во продавницата.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Тип На Производ : Ce Додаток.Пакет Количина : 1. Пакет Димензии : 6.0" (L) x 6.0" (W) x 5.0" (H).Земја На Потекло : Кина.Висок Квалитет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите