.

.

[3-Pack]-Г-дин Shield Наменета За ПРВ 10L [Калено Стакло] [Јапонија Стакло со 9H Цврстина] Екран Заштитник со Живот Замена

[3-Pack]-Г-дин Shield Наменета За ПРВ 10L [Калено Стакло] [Јапонија Стакло со 9H Цврстина] Екран Заштитник

DEN 871.20

Износ
Во продавницата.

ПРВ 10 L Компатибилни, Прилагодена-одговара на вашиот уред екран, Максимална Сила.Направени од Јапонија Hardnest Стакло, Висока Нула Отпор, Мазна и висок допир одговора со Врвен Oleophobic Слој.ВИСОК СТЕПЕН на КОМПОНЕНТИ : Г-дин Балистички Штит Стакло екран штитници за користење на Силиконски лепила за прикажување на јасност и лесна инсталација и отстранување. 99.99% HD јасност, прецизност и допир.Г-дин.Shield Ограничен Живот Замена.Се обрне Внимание : ПРВ 10 L Proscreens има свиткани рабови дека нашите екран заштитници не покритие 100% , како ќе кора со текот на времето предизвикува клиент фрустрација.Ние дизајниран нашиот екран заштитници, па ќе имаат максимална покриеност на вашиот уред со леснотијата на инсталација и издржливост.ЈАПОНИЈА СТАКЛО ЕКРАН ЗАШТИТНИК КАРАКТЕРИСТИКИ : -Сигурен повеќеслојна заштита -Анти нула, анти да се загрози и анти отпечаток слоеви -Прецизност ласерски-намалување на калено стакло, полиран со кружни рабови-99.99% HD јасност, прецизност и допир-Балон за слободни installation Mr.Shield Екран Заштитник Комплет Вклучува : -Калено Стакло Екран Заштитник? -Инструкции -Гребење Картичка -Ткаенина За Чистење? -Прашина collecter? -Отстранување на ленти Г-дин Shield екран заштитник Карактеристики : -100% меур-слободен силициум лепила -99% највисок транспарентност -9 H ХАРД-ОБЛОЖЕНА отпорен на гребење заштита -0.3 mm Ултра Тенки Сите 2.5 D Круг Работ Г-дин Shield живот замена : Ние ќе ви испратиме замени бесплатно за : -Инсталација проблем како меурчиња или друг корисник грешка -Оштетениот екран заштитници -не се вклопи во вашиот уред.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите