.

.

Жица Mesh Безбедносен Кафез, 48 x 24 x 36

Жица Mesh Безбедносен Кафез, 48 x 24 x 36

DEN 789.60

Износ
Во продавницата.

Лесно собранието.Вклучува еден висина прилагодлива полица.Полица се прилагодува во 3" постепено.Вратата шарки замав отвори 270° за целосен пристап до внатрешни работи.Latch дизајн обезбедува вратата и го прифаќа катанец за дополнителна безбедност (катанец се продава одделно).Направени со 3" x 3" x 1/4" дебела жица mesh со сива епоксидна заврши за да се минимизира прашина акумулацијата и да се зголеми видливоста за едноставна контрола на залихите.Гардероби се вклучуваат еден висина-прилагодлива полица со 200 lb.капацитет.Полица се прилагодува во 3" постепено.Подобрена latch дизајн да се прифати катанец.За зголемена безбедност, инсталирајте полица во центар позиција да овозможи употреба на вклучени катанец.Двојни врати се заварени да страничните панели и се рамна против единица врвот.Вратата шарки замав отвори 270° за целосен пристап до внатрешни работи.Лесно собранието.Дополнителни полиците се продава одделно., Број на 1.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите