.

.

uxcell М5 60mm x Дрво Завртки Филипс Рамна Глава Јаглероден Челик Боја Цинк Позлатен Само Прислушување Завртки 100pcs

uxcell М5 60mm x Дрво Завртки Филипс Рамна Глава Јаглероден Челик Боја Цинк Позлатен Само Прислушување Завртки

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Тема Големина : M5 60mm x/М5 x 2.36"(Конец.Кол x Вкупно.L).Раководител : Рамна Глава, се Вози Тип : Филипс, Количина : 100 компјутери.Изработена од јаглероден челик за висока цврстина и сила.Цинк боја галвански завршува на корозија и отпор.На навој дизајн може да завртка во тврдо побрзо и намалување на напукнување проблем, за дрво и fiberboard се добра замена.Широко се користат во електрониката, на комуникација, на електрични производи, културни добра, floorboard за прицврстување на апликации, итн.Функција : изработена од јаглероден челик за висока цврстина и сила.Цинк Боја Галвански завршува на корозија и отпор.Широко се користат во електрониката, на комуникација, на електрични производи, културни добра, floorboard за прицврстување на апликации, итн.на дрвени завртки имаат рамна глава дизајн што може да го обезбеди рамна површина во countersunk дупки.Опис : Име на Производ : Рамна Глава Филипс Завртки/Само Тапкање Screws Material : Јаглерод Steel Model Големина : M5 60mm x/М5 x 2.36-Инчен(Конец.Кол x Вкупно.L)Главата Големина ( Max.d) : 9.5 mm/0.37"Заврши : Цинк Боја Plated Drive Тип : Phillips Head Стил : Рамни Филипс Head Package Содржина : 100pcs x Авто Прислушување Завртки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите