.

.

Meerkatt (Пакување од 50) 3/4 Инчи Мини Круг Пушеле Леќа Килибар ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер Царинење Светилка Пред Задните Индикатор Светлото Водоотпорен АТВ Камион SUV В?

Meerkatt (Пакување од 50) 3/4 Инчи Мини Круг Пушеле Леќа Килибар ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер Царинење Светилка

DEN 718.80

Износ
Во продавницата.

(Пакување од 50) 3/4" Инчен Круг Килибар Светла + Пушеле Леќа.Тоа може да биде функција како царинење, од страна на маркерот, идентификација на светлина, да се претвори сигнал светлина за Камион Автомобил, Автобус со Приколка Ван Караван Брод. 60 лумен секоја светлина со 3 компјутери Висок Квалитет SMD LED Внатрешноста на Светилка Понуда Екстремни светлина со 50,000 часот Живот Време.Meerkatt со 2 година Целосна Гаранција.Дупка со дијаметар : 0.9 cm (околу 0.75 инчи); Жица Должина : 23 cm (околу 9 инчи).PC леќа, Водоотпорен, Шок Доказ, Прашина Доказ со Епоксидна Смола; Лесно да се инсталира : Црна жица за позитивни electrode и Бела жица за негативни electrode. (Пакување од 50) Пушеле Леќа Килибар 3/4" Инчен Мини Круг Страна LED Маркер Светлина Спецификации : Димензии : 3/4 инчи Број на LED : 3 LED Светла Боја : Жолто Леќа Боја : Пушеле Оперативен напон : 12 V Домување Материјал : Пластични Апликација : Универзална,esp.Магнети,Камионски Приколки,SUV и Брод и др.Функции : Страна Маркер Светилки / Царинење на Светилки / Претвори Сигнал Светлина / Кочница Светла итн.Пакетот вклучува : 50x 3/4"ПРЕДВОДЕНА Пушеле Леќа Жолто Светло Страна Маркер.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите