.

.

Canon BG-E18 Akkugriff

Canon BG-E18 Akkugriff

DEN 8231.52

Износ
Во продавницата.

BG-E18, f/ EOS Бунтовнички T6s / T6i.Canon BG-E18. Тип де batterie : LP-E17 На БГ-E18 е батеријата зафат развиена за Бунтовничките T6s и Бунтовник T6i што овозможува високо-волумен снимање и полесно вертикална снимање.Контрола има една или две ЛП-E17 Батеријата Пакети.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите