.

.

Нерѓосувачки Челик 3 inchesBull Бар Предниот Браник Скара Притисни Четка Guard Компатибилен со Jeep Wrangler 18-19 (Црна)

Нерѓосувачки Челик 3 inchesBull Бар Предниот Браник Скара Притисни Четка Guard Компатибилен со Jeep Wrangler

DEN 1068.00

Износ
Во продавницата.

▶️ Направен од Лесен Powdercoated SUS-304 од не ' Рѓосувачки Челик за Сила и Издржливост. ▶️ 3" Зголемена Дијаметар Цевки со Лесна Заварување Конструкција за Екстра Засилување. ▶️ Заштитува Возилото Пред Крајот од Мали Влијанија. ▶️ Топ-За Дизајн со Комплетна Монтажа Колекции за Леснотијата на Инсталација. ▶️ Отстранлив Пропадна Плоча. 1 X Нерѓосувачки Челик Бул Бар Решетката Гарда.Монтажа Голема Заграда.Хардвер како што е Прикажано на Сликата Погоре.Направен од Лесен Powdercoated SUS-304 од не ' Рѓосувачки Челик за Сила и Издржливост. 3" Зголемена Дијаметар Цевки со Лесна Заварување Конструкција за Екстра Засилување.Пред-Drilled за Помошни Светлина Монтажа / Отстранлив Пропадна Плоча.Гром-За Дизајн со Комплетна Монтажа Колекции за Леснотијата на Инсталација. 18-19 Jeep Wrangler.Направен од Лесен Powdercoated SUS-304 од не 'Рѓосувачки Челик за Сила и Durability3" Зголемена Дијаметар Цевки со Лесна Заварување Конструкција за Екстра Reinforcement Pre-Drilled за Помошни Светлина Монтажа / Отстранлив Пропадна Plate Bolt-За Дизајн со Комплетна Монтажа Колекции за Леснотијата на Инсталација.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите