.

.

Силиконски Заштитна Маска за HomePod Мини,Компатибилен со HomePod Мини Smart Bluetooth Звучник Случај Покрие Школка (Црна)

Силиконски Заштитна Маска за HomePod Мини,Компатибилен со HomePod Мини Smart Bluetooth Звучник Случај Покрие

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

1. Уникатен дизајн : Оваа заштитна маска е специјално дизајниран за Home Pod Мини, кои можат да го заштитите вашиот уред од гребнатини, судири и капки. 2. Високо-квалитетни материјали : Направен од високо-квалитет со силиконска, мека на допир, 360° прашина-доказ и анти-судир дизајн, и голем спектар на бои за вашиот избор. 3. Вентилација дупки : На заштитна маска е дизајниран со вентилација дупки за да прахосвам топлина за Home Pod Мини уред.Школка е многу светлина, која може да се заштити вашиот уред без разлика каде се наоѓате. 4. Лесен за полнење : дупка позиција е точна, нема потреба да се отстрани заштитниот поклопец кога полнењето, и на полнење брзина, нема да бидат погодени. 5. Ќе добиете : 1*Home Pid Мини заштитна силиконска маска (со исклучок на Home Pod Мини уред).Погоден за Apple Home Pod Мини звучници, шок-доказ и капка-доказ, силикони заштитен капак кој може да се обезбеди сеопфатна заштита за вашиот уред.бела, црвена, црна, темно сина, сива, светло виолетова, светло розева боја, chrysanthemum сина.силиконски материјал.Home Pod Мини.Сите инклузивно заштита, анти-паѓа шок апсорпција, амортизирање влијанието на сила.Позицијата на дупката е точна, и нема потреба да се отстрани заштитниот поклопец за напојување и полнење брзина не е нарушена.Направен од силикон материјал, тоа може да се обезбеди сеопфатна заштита на вашата опрема.Заштитната маска е дизајниран со вентилација дупки за да прахосвам топлина за Home Pod Мини уред.Школка е многу светлина, која може да се заштити вашиот уред без разлика каде се наоѓате.Дупка позиција е точна, нема потреба да се отстрани заштитниот поклопец кога полнењето, и на полнење брзина, нема да бидат погодени. 1*силикони заштитна маска.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите