.

.

Sakytal Сјајни Овална Притиснете на Ноктите од Тебе Бела Лажни Сјајни Нокти Лажни Нокти Акрилик Целосно Покривање Вештачки Лажни Ноктите Додатоци за Жени и Девојчиња

Sakytal Сјајни Овална Притиснете на Ноктите од Тебе Бела Лажни Сјајни Нокти Лажни Нокти Акрилик Целосно Покривање

DEN 166.08

Износ
Во продавницата.

Ве молиме чисти вашата смрт ноктите и кожата.Ве молиме обидете се да не се носат нашите лажни ноктите кога миење садови,машина за перење облека и други долгорочни работа во вода.Истовар метод 1.Овална ноктите со слободни помине желе налепница,може да се намали и датотека лажни нокти во должината и обликот сакате. 1 buc случаен боја на ноктите датотека. Полски ноктите и да го изберат правото големина 3. Нежно pry по должината на ноктите неколку пати се додека не помине паѓа надвор 2. Отстранување на остаток желе лепак, да ги задржи на ноктите и повторна употреба Важно е да се утврди потреба од внимание : 1.24 сет компјутери со различни големината за прстот,боја може да биде малолетно лице различно од слика, бидејќи на различни екранот поставување светлото.Клипот на ноктите се направени од високо квалитетна ABS материјал,кој е еден вид на зелено пријателски за животната средина и материјални,Не се токсични,Без мирис,Не штети на ноктите или телото и го прави на ноктите трајни и природни.Ние само се обезбеди двострано нокти налепници,не течен лепак (бидејќи не се обезбеди превоз и безбедносни причини) Пакет : 24 компјутери лажни ноктите. Бришење на нафта исклучите вашите нокти со алкохол сунѓерот 2.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите