.

.

D&D PowerDrive 11502245 GMC General Motors Корп Замена Појас, Гума

D&D PowerDrive 11502245 GMC General Motors Корп Замена Појас, Гума

DEN 216.72

Износ
Во продавницата.

Појас 15.44 x 53.07 во ОК.Произведени од страна на D&D Power Drive.D&D Power Drive бренд производ.Произведено во Кина.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите