.

.

Full LED Опашка Светлина Задна Кочница Светилки Компатибилен со Dodge Ram меморија 1500-3500 09-17, Левата и Десната Страна, Хром Домување Пушеле Леќа

Full LED Опашка Светлина Задна Кочница Светилки Компатибилен со Dodge Ram меморија 1500-3500 09-17, Левата

DEN 3575.76

Износ
Во продавницата.

▶️ Овие светла се компатибилни со Dodge Рам 1500 2009-2017, Dodge Ram меморија 2500 3500 2010-2017. ▶️ Доаѓаат со [2] full LED стил опашка светла, може да донесе совршено изглед на вашето возило или за замена на старите и оштетени еден. ▶️ Тоа е изградена на трајни поликарбонат материјал за да се обезбеди траен живот во надворешни услови. ▶️ Директни топ-на OE fitment или замена за фабриката единица.Нема потреба за дупчење или измена, лесно за инсталација.Ве молиме имајте во предвид : Светилки НЕ се опфатени и ќе треба да се повторна употреба на ОЕМ обратен еден. ▶️ Сијалица Тип : LED (Вклучени) LED Боја : Црвена Домување Боја : Хром Леќа Боја : Пушеле ОЕМ Дел Број : 55277415 AC 55277415 AD 55277414 AC 55277414 AD. 09-17 Dodge Рам 1500. 10-17 Dodge Ram Меморија 2500 3500.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите