.

.

Armordillo САД 8704790 Уметност Серија LED Бул Бар - Мат Црна Вклопува -2022 Nissan Титан XD

Armordillo САД 8704790 Уметност Серија LED Бул Бар - Мат Црна Вклопува -2022 Nissan Титан XD

DEN 15257.04

Износ
Во продавницата.

Бренд бул барови, grilles, фендер ракети и од страна на чекор барови се сигурен начин да се даде на вашиот off-road воин повеќе остар, значи да изгледа, заедно со неверојатен удобност и заштита од бес на патеки.Armordillo нуди бул барови, чекор барови, фендер ракети, камионот корито шини, приколка hitches и некои од неговите уникатни производи – Пред-Тркач браник чувари, AR капка чекори, гардероби, бик и барови.Може да смета на Armordillo да ви донесе impeccably силен и издржлив делови комбинирање на брутален жалба со high-end елеганција.Три-Фаза Обработени Текстура Црна Боени.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите