.

.

BLS-5 Newmowa Замена на Батеријата (2-Pack) и Двоен Држачи за Полнење за Олимп BLS-5, BLS-50, PS-BLS5 и Олимп OM-D E-M10, Pen E-PL2, E-PL5, E-PL6, E-PL7, E-PM2, Перо 1

BLS-5 Newmowa Замена на Батеријата (2-Pack) и Двоен Држачи за Полнење за Олимп BLS-5, BLS-50, PS-BLS5 и Олимп

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

Вклучува 2 замена на батерии, 1 Двојна USB полнач и 1 микро USB кабел за Олимп BLS-5. Точниот Капацитет : Секоја батерија карактеристики 7.4 V, 2200m Ah, Тројно вашата камера runtime со целосна копија пакет вклучувајќи и две замена на батерии и двојна батерија полнач.Лесен за Полнење Метод : Заедничка микро-USB влез и способност за полнење со USB ѕид полнач за во автомобил полнач, или надворешна батерија ви дава повеќе опции од една стандардна батерија полнач, и smart LED светлина се претвора во ЦРВЕНО кога полнење и ЗЕЛЕНА кога се заврши.Засекогаш ја полните вашата батерија, не само дома, туку во автомобил.Со заеднички микро-USB влез, можете да ја дополните вашата батерија секаде и секогаш кога.Секогаш ќе има работа за камерата за да фотографирате сите важни и среќни моменти на своите патувања, никогаш не се загрижени за работи надвор од сила.Совршен за Патување. 100% Безбедност Гаранција : Изграден со повеќе коло заштита (над-полнење, кратки-коло, висока температура, и пренапонска заштита), како и високо-квалитетни, оган-отпорни изградба. 1 Година гаранција и 24 Часа пријателски услуги на клиентите.Замена на Батеријата Модел : Олимп BLS-5 Детали за Производот : Капацитетот на Батеријата : 2200m Ah Батеријата Напон : 7.4 V Батерија Тип : Li-ion Полначот : Влез : Micro USB 5 V 2 A Излезен напон : 8.4 V Излезна Струја : 600m A Компатибилна со следниве модели : Олимп BLS-5 Олимп BLS-50 Олимп PS-BLS5 Олимп OM-D E-M10 Олимп PEN E-PL2 Олимп PEN E-PL5 Олимп PEN E-PL6 Олимп PEN E-PL7 Олимп PEN E-PM2 Олимп Перо 1 Пакетот Вклучува : 2 x Замена Олимп BLS-5 батеријата 1 x Двојна USB Полнач 1 x Микро USB-Кабел.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите